Gülün Adı

Açıklama
: Gülün Adı izle, Gülün Adı full izle, Gülün Adı türkçe dublaj izle, Gülün Adı hd izle, 2 BAFTA Film Ödülleri. 13 ödül ve 5 adaylık alan gülün adı film güzel kelimelerin bile yaya bıraktığı olağan üstü hafızalardan silinmeyen izlenme rekorları içerisinde yerini koruyan ilginç bir film. CEHENNEM OLMASAYDI KİM TANRI'YI ÖNEMSERDİ?... Fransiskenlerin lideri Cesena'lı Michelle'nin, İsa ve Havarileri'nin yoksul olduğunu, yoksul bir yaşam sürmenin gerektiğni söylemesinin ardından, İmparator, Fransiskenlere karşı bir yakınlık hisseder. Oysa Papa XXII. Ioannes, tüm tezlerini yetki ve varlık üzerine kurmuştur.
İmdb
: 8.2
Yapım
: 1986 - Fransa , İtalya , Almanya
Yönetmen
: Jean-Jacques Annaud
Oyuncular
: Sean Connery , Ron Perlman , Christian Slater
İzlenme
: 41.254
Kategori
: Dini, Dram, En İyi, İmdb Top 250, Tarih, Yabancı
Etiketler
:

"Gülün Adı" için 2 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. s.osman s.osman Aralık 20th, 2015 at 18:10

    yıllar önceside avusturya viyanada seyretmiştim tam 28 yıl önce,, Aynı keyifle ve tatla tekrar tesadüf buldum ve seyretdim.. Muhteşem ve duygusal bir film… emeği geçen arkadaşlara teşekür ederim…

  2. doğan doğan Mart 20th, 2016 at 03:28

    uzun zamandır izlemek istiyordum ve nihayet saat sabahın 4’ünü bulmuş olsada izledim. her sahnesinde bu filmi ikinci, üçüncü hatta dördüncü kez izlemeliyim dedim. müthiş bir film. tadı damağımda kaldı. tekrar izleyeceğim..

Sizde film hakkındaki görüşlerinizi belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)